- NOCLEG NA ROZTOCZU -

W STAREJ CHATCE

ul. Chopina 1B, 22-600 Tomaszów Lubelski

Zapach świeżo skoszonej trawy, słońce, które przymyka nam powieki i śpiew ptaków o poranku. W natłoku codziennych spraw zapominamy, że do szczęścia tak niewiele nam potrzeba.

To wakacyjny obiekt noclegowy, położony w malowniczym Roztoczu. Odwiedzając nas odpoczniecie od zgiełku miasta, a budzić Was będzie jedynie piękny śpiew ptaków.

-skansen-

Nocleg w Starej Chacie

Roztocze to malownicza kraina otoczona pięknym krajobrazem, dlatego podczas planowania wyjazdu warto zadbać o wybór odpowiedniego zakwaterowania. Oferujemy nocleg w Starej Chacie – w wyjątkowo malowniczym skansenie, który stanie się dodatkową atrakcją podczas wizyty w tutejszych regionach.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do pojedynczych osób, jak i do zorganizowanych grup czy większych rodzin. Skansen na Roztoczu to obiekt działający wakacyjnie, zapraszamy więc w każdej chwili, niezależnie od pogody!

-SKANSEN stara chatka-

CENA NOCLEGU

Ten pobyt będzie wyjątkowy. Wyjdź na spotkanie z naturą w malowniczym Roztoczu.

Koszt domku

350 zł

/za dobę

Koszt domku

450 zł

/za dobę

-wnętrze-

Wynajem Skansenu - Lubelskie

Przykładając wszelkich starań do komfortu naszych gości, gwarantujemy wygodne noclegi w Starej Chacie. Przed Twoim przyjazdem Skansen zostanie dokładnie wysprzątany i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Umożliwiamy pobyt jednodniowy oraz długoterminowy, jesteśmy w stanie również przygotować spersonalizowaną ofertę.

Skansen na Roztoczu to nie tylko noclegi, lecz także wynajem okazjonalny: z powodzeniem organizujemy niezapomniane wesela w stodole. Jest to miejsce, które z pewnością zmieści wszystkich gości, a wyjątkowy wystrój wnętrza zachwyci nawet najbardziej wymagającego konesera designu. Wynajmujemy też Skansen oraz stodołę pod sesje fotograficzne – nie tylko ślubne!

Chatka jest urządzona w stylu folklorystycznym. Pełno tutaj zdobień i przeróżnych wzorów. Klimat tego miejsca jest niespotykany, gwarantujemy, że cofniecie się do dzieciństwa i będziecie się czuć u nas jak u babci na wakacjach.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zarezerwowania noclegu lub wynajęcia stodoły, serdecznie zapraszamy do kontaktu – mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem strony.

-kontakt-

zapraszamy do obejrzenia

ul. Chopina 1B,

Tomaszów LUBELSKI