Jak zorganizować wesle w stylu boho?


Styl boho można spotkać zarówno w modzie, jak i w wystroju wnętrz. W obu przypadkach charakteryzuje go eklektyzm, czyli połączenie elementów różnych subkultur. Przeważają w nim jednak elementy
etnicznego stylu hippisowskiego połączonego z wygodą oraz naturalnością. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas organizowania wesela boho!

 

Postaw na magię natury – wybierz odpowiednią salę weselną


Wybór sali weselnej jest jednym z pierwszych kroków podczas planowania przyjęcia. Pary, które pragną odejść od sztywnej i wystawnej konwencji imprezy, decydują się często na ślub w stylu boho. Jest to
sposób na zerwanie ze schematami i tradycyjnym podejściem do charakteru wesela oraz możliwość lepszego wyrażenia siebie.

Podczas szukania idealnej sali weselnej rozważ niestandardowe propozycje. Najlepiej sprawdzą się tutaj miejsca otoczone wyjątkowo bogatym krajobrazem, który podkreśli naturalność stylu boho. Bardzo popularne są także wesela w stodole – swojski i surowy charakter miejsc tego typu sprawi, że Twoje przyjęcie stanie się niezapomniane. Nie martw się o wystrój oraz komfort gości! Osoby oferujące wynajem stodoły najczęściej gwarantują odpowiednie udekorowanie i przyszykowanie sali, zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

Zadbaj o odpowiednie ubrania – postaw na luz i swobodę

 

Choć zarówno suknia ślubna, jak i garnitur Pana Młodego może kojarzyć się ze sztywnym, idealnie dopasowanym fasonem, organizując wesele w stylu boho warto zdecydować się na coś zupełnie przeciwnego. Idealnie sprawdzą się tutaj zwiewne, lekkie tkaniny, motywy kwiatowe oraz delikatne dodatki. W przypadku kobiecych akcesoriów najlepszym rozwiązaniem będą wianki, mężczyźni natomiast mogą zainwestować w ciekawe muszki, paski lub butonierki.

 

Odpowiednio dobrane stylizacje idealnie podkreślą charakter wesela w stodole, co jeszcze bardziej zachwyci Twoich gości. Jeżeli pragniesz, aby przyjęcie nabrało magii i subtelności, możesz dodatkowo udekorować salę łapaczami snów, świecami lub lampionami o ciekawych kształtach.