- ROZTOCZE -

WESELE W STODOLE

ul. Chopina 1B, 22-600 Tomaszów Lubelski

WOLNE TERMINY

ZAPRASZAMY!

-NIESAMOWITE-

WESELE
W STODOLE

Planujesz wesele i pragniesz spędzić ten wyjątkowy dzień w niepowtarzalnym, oryginalnym miejscu? Szukasz rustykalnej sali weselnej? Oferujemy wynajem oraz organizację wesela w stodole. Mieści się ona tuż obok Skansenu, w otoczeniu malowniczego krajobrazu, z dala od zgiełku miasta.

Jeżeli pragniesz poznać nas lepiej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z historią Skansenu na Roztoczu. Wierzymy, że sposób, w jaki powstało to miejsce, jeszcze bardziej przybliży Ci jego charakter.

Przeżyjcie wesele w wyjątkowym miejscu.
Ten szczególny dzień zapamiętacie na całe życie. Spędźcie go w niebanalnym, pełnym uroku miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością.

Starą Stodołę wynajmujemy także
 na inne uroczystości rodzinne jak i te z przyjaciółmi tj. komunie, chrzciny, rocznice, urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie
i panieńskie.

*Jest możliwość zamówienia cateringu z zewnętrznej firmy

Sala weselna
w stylu boho – Roztocze

Na wyposażenie naszej sali weselnej w stylu boho składają się długie stoły oraz krzesła, które zapewnią komfort Twoim gościom. Ścienne dekoracje, surowe i naturalne ściany i podłogi – to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Największą z nich jest niewątpliwie otoczenie. Wesele spędzone w stodole umożliwi Ci bliski kontakt z naturą, zachowanie prywatności oraz utrzymanie kameralnego charakteru imprezy.

Gwarantujemy, że nasza rustykalna sala weselna będzie przygotowana specjalnie na przyjazd Pary Młodej: ozdabiamy ją zgodnie z sugestiami Klienta. Na wyłączność gości udostępniamy również Skansen z miejscami noclegowymi.

Jeżeli pragniesz zorganizować wesele w stodole, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę, a nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem przez cały rok – niezależnie od pogody.

-ORGANIZUJEMY-

PLENERY ORAZ SESJE FOTOGRAFICZNE

Realizujemy również wynajem skansenu pod sesje fotograficzne: zarówno ślubne, jak i okazyjne. Naturalny i surowy styl naszej chatki z pewnością podkreśli charakter każdej z nich. Piękne otoczenie – las, rzeka, skansen – sprawi, że ujęcia będą zupełnie unikatowe.

-kontakt-

zapraszamy do obejrzenia

ul. Chopina 1B,

Tomaszów LUBELSKI